SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2017

W dniu 2.06. 2017r. wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w spartakiadzie z okazji dnia dziecka, zorganizowanej przez uczniów gimnazjum oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach - Zdroju.

W tegorocznym programie spartakiady zaplanowano zabawy ruchowe i konkurencje sportowe. Na początku dzieci zostały podzielone na dwie grupy, pierwsza przeszła na zielone boisko gdzie prowadzone były zabawy z chustą animacyjną "Klanza" , gra w piłkę nożna, krótki tor przeszkód, zabawa "raz, dwa, trzy baba Jaga patrzy", druga grupa dzieci przeszła na duże boisko sportowe gdzie część przedszkolaków bawiła się z wielką piłką "kula babula", która po dotknięciu dziecka "zamrażała" je, natomiast druga część rywalizowała ze sobą podczas zmagań na dużym torze przeszkód z wieloma atrakcjami. Wszystkie gry i zabawy prowadzone były przez uczniów gimnazjum. Podczas zmiany boisk przez przedszkolaki, zostali oni poczęstowani słodkościami oraz soczkiem. Atmosfera podczas imprezy była wspaniała, pogoda dopisała, a na twarzach dzieci gościł uśmiech i zadowolenie.
ORGANIZATOROM Z SERCA DZIĘKUJEMY!!

Anna Wrzoł