BAL KARNAWAŁOWY
"W KRÓLESTWIE KRÓLA MACIUSIA I"

1.02.2017 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy - "W Królestwie Króla Maciusia I".
Od rana można było zobaczyć dzieci poprzebierane za piękne kolorowe postacie. W salach oraz na korytarzu można było spotkać wróżki, wiedźmy, księżniczki, piratów i piratki, trolla, policjantów, strażaków, wojskowych i wiele, wiele innych. Sala starszaków przeobraziła się w salę balową dzięki kolorowym balonom, a ze ściany spoglądała na nas wielka postać Króla Maciusia I. Całą imprezę prowadził wodzirej zachęcający przedszkolaków do zabawy odtwarzając największe hity muzyki rozrywkowej oraz dla najmłodszych. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji takich jak: nauka tańca, zgadywanie kto za kogo jest przebrany, zabawa w pociąg, kulig itp. Zabawa ta miała na celu między innymi integracji przedszkolaków oraz rozwijanie ich wyobraźni. Odbyła się również sesja zdjęciowa, gdzie każde dziecko mogło zapozować indywidualnie w swoim pięknym stroju oraz podczas zdjęcia grupowego. Po uśmiechniętych dziecięcych buziach można wywnioskować, że zabawa bardzo, bardzo im się podobała. Już nie możemy się doczekać kolejnego balu, który niestety dopiero za rok.
Za dobra organizację i zabawę dziękujemy Pani dyrektor, nauczycielom oraz rodzicom.

Opracowała

Anna Wrzoł