^Powrót na górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Ostatnie Wydarzenia

 Teatr w przedszkolu- "co się zdarzyło w Gulgocji?"

                                                      

16.03.2017 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt.: "Co się zdarzyło w Gulgocji?", w wykonaniu aktorów teatru "Ar-Te" reprezentującego Studio Małych Form Teatralnych i Scenografii w Krakowie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów. W czasie przedstawienia nasi wychowankowie mieli możliwość występowania razem z aktorami przez co współtworzyły spektakl. Marlenka pomagała szukać królewskich szat, a Kuba został doboszem i obwieszczał królewskie ogłoszenia.

     Tym razem aktorzy zaprosili nas do królestwa Guglocji, gdzie wraz z królem i jego córką poszukiwaliśmy królewskiej korony. Tytułowa Gulgocja okazała się krainą pełną humoru, tańca i śpiewu, a rządzący w niej król był bardzo sympatyczny. Po wielu przygodach i muzycznych przesłuchaniach udało odnaleźć koronę, a złodzieja wtrącić na zasłużoną karę do lochu na długie 50 lat.

     Po raz kolejny przekonaliśmy się, że miłość, prawda, dobro i prawda zawsze zwyciężą.

    Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami, a po powrocie do sal jeszcze długo dzieliły się swoimi wrażeniami.

                                                                                                           Anna Szmajduch

                        
Copyright © 2013 Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój