^Powrót na górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Ostatnie Wydarzenia

 

DZIEŃ DZIECKA NA DWORSKIM BALU

Pierwszy czerwca jest dniem bardzo ważnym dla dzieci. To nie tylko czas zabaw, prezentów, ale przede wszystkim ogromnych czułości ze strony rodziny. Bo czego więcej potrzeba naszym pociechom? Ogromu miłości i poczucia bezpieczeństwa, by czuły się kochane, bezpieczne, a tym samym szczęśliwe.

Dzień Dziecka to specyficzne święto, w którym to dla nich organizujemy bale, występy, loterie. I tak też było w naszym przedszkolu 1.06.2017r.

      Pod kierunkiem "wodzirejek" z BAJKOTEKI dzieci spędziły wesołe chwile pośród tańców, konkursów, śpiewów i śmiechu. Pod okiem swych pań, w towarzystwie rówieśników, przy wtórze przebojów znanych dzieciom, uczciły swe święto. Dla ochłody i odpoczynku, w tym upalnym dniu, raczyły się soczkiem i pyszną tęczową galaretką z bitą śmietaną i chrupiącą rurką. Mniam...

      Ponieważ tematem zabawy był bal dworski, dzieci przyszły przebrane w śliczne i kolorowe stroje, za których przygotowanie dziękujemy rodzicom. Pojawił się król i królowa, dworzanie i dwórki, rycerze, a także smoki i wróżki. Humory dopisywały przez cały dzień. Na kolejną zabawę z okazji Dnia Dziecka zapraszamy już za rok.
                                                                                                                        
                                                                                                                   Anna Czernecka - Mac

Copyright © 2013 Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój