^Powrót na górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Ostatnie Wydarzenia

     21 września Europejskim Dniem Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach
                         

      Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach to druga edycja akcji prowadzonej we wszystkich europejskich krajach pod nazwą EDWARD. European Day Without A Road Death - EDWARD organizowany jest przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego - TISPOL, we współpracy z krajami członkowskimi.                                              
  Głównym celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w komunikacji drogowej. Chodzi przede wszystkim o zwrócenie uwagi na powszechny problem, jakim jest duża liczba osób, która codziennie traci życie i zdrowie w wypadkach drogowych.
W naszym przedszkolu również podjęliśmy działania mające na celu podniesienie świadomości dzieci na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W gablocie przed niskim budynkiem przedszkola pojawiły się informacje dotyczące poruszanej tematyki wraz z plakatami przygotowanymi przez grupy starsze "Pszczółek" i "Wiewiórek". Zdjęcia tych prac plastycznych wysłane zostały do Komendy Głównej Policji.
We wszystkich grupach zostały przeprowadzone pogadanki  na temat jak należy poruszać się po drodze, a na             2 października zaplanowaliśmy spotkanie z przedstawicielami policji.

Copyright © 2013 Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój