BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu dzieci miały możliwość uczestniczenia w balu przebierańców 31.01. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider -Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Zaraz po śniadaniu muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, ?Kaczuch" i innych przebojów znanych dzieciom. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem
opuszczały salę balową.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
                                                                                 Zredagowała Agata Bajbuła