^Powrót na górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Zapisy

  Ogłoszenie

      Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 2
                           w Goczałkowicach-  Zdroju
ogłasza zapisy do przedszkola na rok szkolny 2018/2019

   

     Zapisy przyjmowane będą w dni robocze

     od 12 lutego 2018 r. do 26 lutego 2018 r.Czytaj więcej...

Zarządzenie nr 0050/19/2018
Wójta Gminy Goczałkowice - Zdrój
 z dnia 23 stycznia 2018 r.

w sprawie ustalenia czynności oraz terminów w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli Gminy Goczałkowice - Zdrój na rok szkolny 2018/2019.

Czytaj więcej...


UCHWAŁA NR XXII/183/2017 RADY GMINY GOCZAŁKOWICE - ZDRÓJ
z dnia 21 lutego 2017 r.
w sprawie określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli prowadzonych przez gminę Goczałkowice - Zdrój oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

 

Czytaj więcej...


Adaptacja dziecka w przedszkolu wspólną troską i celem rodziców i przedszkola

 

Zagadnienie adaptacji do warunków przedszkolnych dotyczy nie tylko dzieci najmłodszych, ale każdego dziecka, przekraczającego po raz pierwszy progi przedszkola. Liczne badania psychologów i pedagogów potwierdziły, że większość dzieci już około drugiego roku życia przejawia potrzebę szerszych kontaktów społecznych, zastąpienia swojej mamy w zabawie dziećmi, a odpowiednią dojrzałość uczęszczania do przedszkola dziecko osiąga już w wieku trzech lat. Adaptacja przebiega jednak w bardzo zróżnicowanym tempie, w indywidualny sposób. Uzależnione jest to, między innymi, od predyspozycji psychicznych dziecka, jego doświadczeń społecznych i emocjonalnych w rodzinie. Różne są też przejawy adaptacji dzieci do nowych warunków życia.Czytaj więcej...

Copyright © 2013 Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój