Home Informacje
Ramowy Rozkład Dnia

Plakat_kampania_edukacyjna_Nie bądź atrakcyjny dla kleszczy

W załączeniu przedstawiamy pismo Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dot. aktualnej sytuacji epidemiologicznej dot. zachorowań na krztusiec.
Link:

Pismo – krztusiec

Informacja o ubezpieczeniu dzieci na rok szkolny 2023/2024.

Odpowiadając na prośbę zgłoszoną przez rodziców w trakcie posiedzenia Rady Rodziców poniżej prezentuję  informację  dotyczącą oferty ubezpieczenia:

Szanowni Rodzice
Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 nasze przedszkole postanowiło udostępnić indywidualną możliwość zawarcia ubezpieczenia NNW dzieci , tzw. NNW szkolnego.
Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Oferta_dziecko_przedszkole

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia
i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.
Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.
W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc  w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu  i na ekranie Państwa komputera.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z : Mariusz Bolik, Tel. 668 840 932, E-mail: mbolik@bezpieczny.pl, www.mariuszbolik.pl

Uchwała Rady Gminy Goczałkowice – zdrój w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego, w którym kończą 6 lat w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Goczałkowice – Zdrój – link:
Uchwała Rady Gminy Goczałkowice – Zdrój
Zarządzenie w sprawie zasad i opłat za korzystanie z posiłków w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Goczałkowicach – Zdroju od 1 września 2023 r. – link: